Naszyjnik srebrny, rodowany WYCINANKA KURPIOWSKA

Dostępność: jest w Galerii
Wysyłka w: dostawa 24 h
Cena: 146,00 zł 146.00
Cena w innych sklepach: 280,00 zł
ilość sztuk
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Delikatny naszyjnik ze srebra 925 i stali. Wzór oparty na tradycyjnych wycinankach kurpiowskich.
Ażurowy dysk o średnicy 22 mm zawieszony na podwójnej, stalowej, cienkiej lince. Wciskane zapięcie rurkowe. Powierzchnia drapana i rodowana.

 


 

 

Wyroby są zapakowane w eleganckie czarne pudełko Galerii Tiferet oraz firmową torebkę. Całość stanowi przesyłkę gotową do wręczenia jako prezent. Przed wręczaniem prosimy pamiętać o wyjęciu paragonu, który wkładamy do torebki firmowej. Całość przesyłki jest spakowana w sztywne pudełko z grubej tektury, a nasze przedmioty ułożone w amortyzującej cienkiej bibułce. Cena za parę z VAT, paragon. Faktury na życzenie za zwrotem paragonu.

Jak wszystkie towary oferowane w sieci, nasze produkty są objęte gwarancją zwrotu. Klient będący jednocześnie Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie czternastu dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Powyższe uprawnienie może zostać zrealizowane przez Konsumenta poprzez przesłanie oświadczenia o odstąpieniu na adres: Al. KEN lok. 112B, 02-797 Warszawa. Nienoszący śladów użycia wyrób z paragonem można zwrócić do nas w terminie 14 dni od wydania (koszt przesyłki pokrywa nabywca). Sprzedawca dokona zwrotu zapłaconej ceny na wskazany przez Konsumenta numer rachunku bankowego lub w inny wskazany przez Konsumenta sposób wraz kosztem dostawy Pocztą Polską.


tiferet.pl 2021

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl