SP30 Spinki do mankietów z białego złota z monogramem

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 3 990,00 zł 3990.00
Cena w innych sklepach: 5 500,00 zł
ilość pary
dodaj do przechowalni

Opis

Spinki do mankietów z białego złota z możliwością grawerowania inicjałów. Waga pary ~10-12 g.  Złoto białe próby 585 (14 kt).  Wymiar płytki wierzchniej ok. 17x12 mm, grubość 1,5 mm.


Perfekcyjne wykonanie dla odbiorcy o najwyższych wymaganiach. W zamówieniu proszę o dokładne wpisanie liter inicjałów, które mają być wygrawerowane na płytce spinek. Projekt umiejscowienia liter wysyłamy do akceptacji przed grawerowaniem. 

 

Na specjalne zamówienia możliwe grawerowanie innych napisów, również na rewersie płytki oraz oprawa kamieni - okrągłych brylantów i szafirów o średnicy 2-3 mm (miejsce i ceny do uzgodnienia przy specjalnym zapytaniu). Na zdjęciach różne możliwe wersje spinek. Cena dotyczy pary z grawerowaniem inicjałów po dwie litery na spinkę.

 


Spinki są zapakowane w eleganckie czarne pudełko Galerii Tiferet oraz firmową torebkę. Całość stanowi przesyłkę gotową do wręczenia jako prezent. Przed wręczaniem prosimy pamiętać o wyjęciu paragonu, który wkładamy do torebki firmowej. Całość przesyłki jest spakowana w sztywne pudełko z grubej tektury, a nasze przedmioty ułożone w amortyzującej cienkiej bibułce. Cena za parę z VAT, paragon. Faktury na życzenie za zwrotem paragonu.

Jak wszystkie towary oferowane w sieci, nasze produkty są objęte gwarancją zwrotu. Klient będący jednocześnie Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie czternastu dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Powyższe uprawnienie może zostać zrealizowane przez Konsumenta poprzez przesłanie oświadczenia o odstąpieniu na adres: Al. KEN lok. 112B, 02-797 Warszawa. Nienoszący śladów użycia wyrób z paragonem można zwrócić do nas w terminie 14 dni od wydania (koszt przesyłki pokrywa nabywca). Sprzedawca dokona zwrotu zapłaconej ceny na wskazany przez Konsumenta numer rachunku bankowego lub w inny wskazany przez Konsumenta sposób wraz kosztem dostawy Pocztą Polską.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl