K06 Kolczyki - wycinanki ludowe. Srebro rodowane

Dostępność: jest w Galerii
Wysyłka w: dostawa 24 h
Cena: 180,00 zł 180.00
Cena w innych sklepach: 190,00 zł
ilość para
dodaj do przechowalni

Opis

Dostępne też w naszym sklepie na     


Kolczyki inspirowane ludowymi wycinankami kurpiowskimi. Rozeta z kwiatowym motywem 
o symetrii osiowej. Wyjątkowy projekt i wykonanie. Piękne.

Sterling silver, próba 925/1000, średnica rozety ~21 mm. Waga pary ~6 g. 
Długość z biglem ~4 cm. Wybity imiennik autora TŻ  oraz gmerk 925.

 

Przedmioty są pokryte galwaniczną warstwą twardego i nie ciemniejącego rodu. Rod to srebrzysty, droższy od złota metal szlachetny z grupy platynowców. Pokryta nim powierzchnia srebrnej biżuterii nie zmieni się i nie ściemnieje. Są bardzo trwałe...

 Wyroby są zapakowane w eleganckie czarne pudełko Galerii Tiferet oraz firmową torebkę. Całość stanowi przesyłkę gotową do wręczenia jako prezent. Przed wręczaniem prosimy pamiętać o wyjęciu paragonu, który wkładamy do torebki firmowej. Całość przesyłki jest spakowana w sztywne pudełko z grubej tektury, a nasze przedmioty ułożone w amortyzującej cienkiej bibułce. Cena za parę z VAT, paragon. Faktury na życzenie za zwrotem paragonu.

Jak wszystkie towary oferowane w sieci, nasze produkty są objęte gwarancją zwrotu. Klient będący jednocześnie Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie czternastu dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Powyższe uprawnienie może zostać zrealizowane przez Konsumenta poprzez przesłanie oświadczenia o odstąpieniu na adres: Al. KEN lok. 112B, 02-797 Warszawa. Nienoszący śladów użycia wyrób z paragonem można zwrócić do nas w terminie 14 dni od wydania (koszt przesyłki pokrywa nabywca). Sprzedawca dokona zwrotu zapłaconej ceny na wskazany przez Konsumenta numer rachunku bankowego lub w inny wskazany przez Konsumenta sposób wraz kosztem dostawy Pocztą Polską.


 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl